V3 Bilişim A.Ş

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Bilgiler

Firmalara özel olarak hazırlanan web sitelerinde “Kurumsallık” çerçevesinden çıkmadan web tasarımı oluşturmak için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Kurumsallık çerçevesinden çıkmadan, rakiplerinin sitelerine tasarımsal boyutta fark atacak bir web sitesine sahip olmaya hazır mısınız?

Web site tasarımınız ile firmanızın tarzını yansıtarak farkınızı ortaya koyun. Siteniz alımlı bir tasarıma sahip olduğu için etkilenen ziyaretçiler, sizinle etkileşime geçecektir. Hem sektörde hizmet veren kaliteli bir firma olduğunuzu yansıtan bir web tasarım hem de firmanızın kurumsal yönünü güçlü kılan güncel bir web sitesi, ikisi bir arada işte buna denir.

Tasarım hakkında;
Tamamen kurumsal firmaların internete açılan yüzü olmayı hedefleyen kurumsal web tasarımlarımız ile firmanızı WEB’e yükleyin. Firmanızın kurumsal renklerine uygun şablon tasarımlarıyla logonuzun ve sitenizin bir konsept olması çalışmamız sonucunda sık görülen sonuçlardandır. İşletmenizin kimliğini internetde en iyi yansıtacak profesyonel web sayfaları tasarlayan Web Atölyesi uzman kadromuz size de hizmet vermeye hazır.

Sayfalar hakkında;
Anasayfa, Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz, Basında Biz, Ürünlerimiz, Hizmetlerimiz, Referanslarımız, Resim Galerisi, Bize Ulaşın gibi sayfa isimlerini ve içeriklerini sizin belirleyeceğiniz 10 sayfaya kadar olan içerikten oluşmaktadır. Talebiniz doğrultusunda oluşturulan sayfa içerikleri ve firmanız için hazırlamış olduğumuz kurumsal web tasarım şablonunu size sunuyoruz.

Yönetim paneli ile güncelleme;
Kurumsal web tasarım paketi kapsamında hazırladığımız sitelerin alt yapısı dinamik (değişken) olmaktadır. Paket ile birlikte sunduğumuz yönetim paneli yazılımı sitenizin arka yüzünde durmaktadır. Yönetici bilgileriniz ile giriş yaparak sitenizi güncelleyebileceğiniz içerik yönetim sisteminiz CRM PLUS, sürekli güncelenen bir altyapıya sahiptir.

Kolay kullanım özelliği ile içerik güncellemeyi hızla öğreneceksiniz ve web tasarımınızı güncel tutabileceksiniz. CRM PLUS yönetim paneli size ilerleyen zamanlarda hem hızlı içerik güncelleme imkanı sunacak, hem de sizi web sitenizin içeriklerini güncellemek için doğacak ekstra maliyetlerden koruyarak kazanç sağlayacaktır.

İletişim

Satış: +90 (532) 200 9852
Satış: +90 (212) 982 7105
Satış: +90 (850) 532 7008
Destek: +90 (545) 561 9207
Jooble:Türkiye iş ilanları

Bize Yazın

V3 Bilişim Anonim Şirketi

Mall Of İstanbul The Office Kat:17 No:136 Başakşehir / İstanbul

Mersis Numarası: 922118748000001

Whatsapp Destek